OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 19.09.2021r.

Dzisiaj przeżywamy odpust diecezjalny w Skrzatuszu, rozpoczynający 50-lecie istnienia naszej diecezji.

W poniedziałek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. Msza święta o godzinie 10.00.

We wtorek i środę mszy świętych nie będzie.

W czwartek wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, prezbitera. Dodatkowa msza święta w Ostrowcu o godzinie 19.00.

W piątek, od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po mszy świętej spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

W sobotę msze święte : Budy godz. 16.00, Szwecja godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji i KUL.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny, czy inne jubileusze, życzę dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

Proszę o posprzątanie kościoła rodziny :

* Tomasz Zientkowski

* Jarosław Ryło

Bóg zapłać za wszelkie ofiary i okazaną pomoc w minionym tygodniu.

Ryszard Dawidowski